Girişimcilik Filmleri 1 Yıldız Ver2 Yıldız Ver3 Yıldız Ver4 Yıldız Ver5 Yıldız Ver (Şimdi 5 Yıldız Ver!)
Loading...

Girişimcilerin mutlaka izlemesi gereken filmler. Tüm girişimcilik filmleri derlemesi ve tıkla izle özelliği. 2019 film izle

Kurucu

Kurucu

İki yenilikçi kardeş tarafından kurulan küçük McDonald’s ın Ray Kroc’un şirkete ortak olarak dev bir şirkete dönüş hikayesini anlatmaktadır. Gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir.

Muhteşem Şovmen

Muhteşem Şovmen

P.T Barnum isimli gerçek hayatta var olan bir adamın hayatını anlatan bu filmde 1841 yılında Bay Barnum tarihin ilk sirkini icat eder ve şov dünyasına adım atar.

Bir Şirket Komedisi

Bir Şirket Komedisi

Norville Barnes, isimli kendine zeki bir adam çocukların hoşlarına gidebilecek oyuncak projesiyle şehirdeki büyük bir şirkete en alt kademeden girer ve zamanla en üst kademeye yükseltir. Peki o fikri gerçekleştirebilecek midir?

3 Aptal

3 Aptal

3 Aptal’da Rancho Chhanched, Farhan Qureshi ve Raju Rastogi Hindistan’ın en önemli bir okulunda mühendislik okuyan Virüs lakaplı bir öğretmenlerine karşı ve ailesel sorunlarla mücadele eden sert ve eğlenceli bir dille anlatılmış bir filmdir.

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk

Afrika’da bir köyde kuraklıkla mücadele etmeye çalışan bir ailenin en sonunda parası ve yiyecekleri biter. İnançları da bitecekken köydeki bir çocuk bir dinomo ile inançları geri kazanır.

Stajyer

Stajyer

70 yaşında olan ve karısını da kaybedince büyük bir boşluğa düşen Ben (Robert De Niro) kendini oyalamak için sayısız hobiden sonra bir internet şirketine stajyer olarak girmesini anlatmaktadır.

Top Secret, Girişimcilik Filmi

Top Secret: Wai Roon Pun Lan

16 yaşında olan Top isimli genç ilk olarak online oyunlardan para kazanmaya başlar daha sonra kestane işi kurarak en sonunda büyük bir milyarder olmasını anlatan bir girişimcilik filmidir.

Sosyal Ağ, Girişimcilik Filmleri

Sosyal Ağ

Dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi Facebook‘un kurucusu Mark Zuckerberg ve arkadaşlarının hikayesi. Facebook’un kuruluşunu anlatıyor.

Umudunu Kaybetme, Girişimcilik Filmleri

Umudunu Kaybetme

Gerçek bir hikayeden alınan bir filmdir. Chris ve oğlu, evden zorla çıkartılınca oğluyla beraber zor zamanlar geçirir. Daha sonra Chris, bir hisse senedi brokerlik firmasında ücretsiz stajyerliği kabul eder. Ayriyeten biyografi filmleri ne de girmektedir.

The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

Jordan Belfort, borsa ile kısa zamanda deli paralar kazanıp çılgınlar gibi harcamalarını anlatan bir filmdir.

Limit Yok!

Limit Yok

Eddie, New York‘ta yarım yamalak hayatında kız arkadaşından ayrılır ve depresyona girerken arkadaşlarından birinden beyin fonksiyonlarını genişleten bir hap alır ve delice para kazanır.

Genç Çıraklar

Genç Çıraklar

Billy ve Nick bir plan yaparak Google’ın stajyer olarak başlarlar. Staj bir rekabet içerisindedir. Staj başında bir ekip kurup bu ekiple diğer stajyerleri geçerek en sonunda Google‘de çalışma fırsatı yakalama şansları olacaktır.

Swiped

Swiped

Üniversiteli iki oda arkadaşı, yeni nesil bir flört uygulaması geliştirirler. Jungle isimli bu uygulamada üyelerin isimlerini görmezsiniz ve umulandan fazla büyümeye başlayınca işler karışır.

Kusursuz Sevgili

Kusursuz Sevgili

Bir şirkette çalışan kadın yazılımcı devrimsel nitelikte bir flört algoritması yazar ve bunu patronuna sunar. Patronu bu algoritmayı kadına söylemeden üstünde dener.

Arrival Geliş

Arrival – Geliş

Dünyaya gelen birden fazla uzay gemisi iniş yapar ve bir dil bilimci kadın bu uzaylılarla iletişim kurmaya çalıştığı bir filmdir.

Kendi filmlerinizi ekletmek için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçiniz!

Girişimcilik belgesellerini izlemeyi unutmayınız!

(Devamı gelecektir)

Bu Makale Hakkında Sen Neler Düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: